DIAMONT jest zakładem specjalizuj±cym się w produkcji nowoczesnych i wysokowartościowych okien oraz drzwi.
Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom skuteczne doradztwo poparte bogatym doświadczeniem technicznym.                         
Działalność naszą rozpoczeliśmy w 1998 roku
Okna z tworzyw sztucznych firmy DIAMONT to okna najwyższej jakości. Doskonałe wysokiej jakości profile VEKA klasy A , grubość      ścianki to minimum 3 mm. Doświadczona załoga - spełnią najwyższe wymagania.
Okna DIAMONT można z powodzeniem stosować zarówno w budynkach nowoczesnych, jak też w starym budownictwie. Są one w takim samym stopniu cenione w domach jednorodzinnych jak i w wielkich zakładach przemysłowych.
Możliwe jest wykonanie okien o wszelkich wymaganych kształtach i kolorach.
Zastosowane rozwiązania techniczne stawiają nasze okna na czele wśród konkurencyjnych wyrobów.

          
Indywidualnie realizujemy każde zamówienie - spełniając tym samym oczekiwania naszych klientów.  
Współpracujemy z dużymi i doświadczonymi producentami profili VEKA oraz okuć budowlanych WINKHAUS. Posiadamy świadectwa badań znanego instytutu niemieckiego w Rosenhaim. Okna nasze są oznaczane znakiem CE, oraz posiadają własności eksploatacyjne zgodnie z PN EN 14351-1 Możemy zapewnić optymalną izolację cieplną oraz dźwiękochronną.
Przy użyciu naszych profili - wyprodukujemy wszystkie rodzaje okien, drzwi, przegród.
Swiadczą o tym zamontowane i używane okna i drzwi - na terenie całego kraju, a także poza granicami.
Produkujemy również wyroby aluminiowe. W naszej ofercie znajdziecie okna, drzwi, ogrody zimowe, fasady wykonane z profili aluminiowych firmy ALIPLAST.

       

Oferujemy również rolety zewnętrzne i wewnętrzne , kraty i bramy zwijane, bramy segmentowe KRISPOL, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, roletki materiałowe, moskitiery. Właściwości techniczne produkowanych przez nas okien i drzwi poddawane są kontroli w akredytowanych laboratoriach.
W firmie DIAMONT wdrożona jest Zakładowa Kontrola Produkcji, która obejmuje między innymi specyfikację i sprawdzenie wyników składowych stosowanych w oknach, oraz kontrolę i badania okien gotowych.
Bierzemy pełną odpowiedzialność za prawidłową jakość wyprodukowanych przez nas okien.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!