SYSTEMY ALUMINIOWE

ALIPLAST, polska część światowej grupy koncernu Corialis, to potężnie rozwijający się na polskim rynku producent systemów aluminiowych.
Dzięki swojej funkcjonalności, parametrom technologicznym oraz estetyce wykonania świat aluminium przeżywa obecnie swój okres rozkwitu. Nowe Trandy w budownictwie wywołują potrzebę sprostania oczekiwaniom architektów – twórców nowego oblicza i nowej jakości w budownictwie, a szeroka oferta systemów aluminiowych firmy ALIPLAST w pełni realizuje to zadanie.
Wysokiej jakości systemy aluminiowe oraz technologie ich łączenia, zapewnianie odpowiednich parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej, szczelności na przenikanie wody opadowej i penetracji powietrza, wszystko dostosowane do polskich i europejskich norm budowlanych- to propozycja nawet dla najbardziej wymagających klientów. Systemy aluminiowe do okien i drzwi, konstrukcje w systemie fasadowym, systemy przesuwne , zadaszenia ogrodów plus indywidualne rozwiązania techniczne decydują o wzrastającej wciąż konkurencyjności naszej firmy.